Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 2500 zł 

Kategorie

Meble kuchenne

W tej kategorii nie ma produktów.

Systemy kuchenne – są to meble wykonywane pod zamówienie klienta, według wcześniej ustalonego projektu lub wybrane z dostępnych systemów mebli kuchennych. Wychodząc naprzeciw potrzebom klienta rozwijamy nasz sklep o kategorię systemów mebli kuchennych. Obecnie jest duże zapotrzebowanie na meble tego typu, ponieważ są one funkcjonalne, praktyczne, łatwe w utrzymaniu i montażu. Zamówiony system kuchenny zostanie dostarczony do klienta wraz z potrzebną instrukcją i wszystkimi elementami. Klient będzie mógł sam zamontować te meble w swojej kuchni. Wciąż rozwijając się dążymy również do wariantu systemów kuchennych, w którym będziemy oferować montaż mebli systemowych na miejscu u klienta.

Meble kuchenne, piękne i funkcjonalne

Meble kuchenne wykonywane są z płyty w dostępnych wariantach kolorystycznych. Bardzo modne są meble w połysku oraz w macie. Połączenia wybarwień drewnianych z bielą lub czernią pięknie się komponuje i sprawia, że kuchnia wygląda uroczo. Ponadto projekt można rozwinąć o ozdobne cokoły w górnej i dolnej części zabudowy. Zabudowane systemy kuchenne pozwalają na ukrycie sprzętów kuchennych oraz wkomponowanie mebli kuchennych w otwarty salon. Ważną kwestią są również systemy otwierania szafek i szuflad. Wybór jest dość duży. Wyróżniamy tradycyjne otwieranie na uchwyt. Tutaj można pokusić się o ozdobne lub proste uchwyty mebli kuchennych, a także o ścięte frezem fronty, które pozwolą na swobodne otwieranie mebli. Dużym ułatwieniem i komfortem są szafki i szuflady z cichym domykaniem oraz zamykane na tip-on. Na uwagę systemów kuchennych zasługują automatyczne kosze na odpady. Otwierają się one po dotknięciu kolanem. Pozwolą one na swobodne sortowanie śmieci.

Systemy mebli kuchennych pozwalają klientom na dużą swobodę projektowania. Klient ma wpływ na wygląd zewnętrzny mebli oraz na to jaki układ szafek i szuflad kuchennych chce mieć w środku. Ustawienie sprzętów kuchennych: lodówka pod zabudowę, piekarnik, mikrofala, płyta indukcyjna itp., to wszystko w dużej mierze zależy od klienta.

Niskie ceny mebli kuchennych

Nasz sklep internetowy oferuje meble do kuchni w bardzo dobrych, hurtowych cenach. Mamy taką możliwość, ponieważ współpracujemy z bardzo dobrymi producentami. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą mebli systemowych do kuchni.

 • Dostawa gratis
  od 2500 zł
 • 14 dni na
  zwrot produktu
 • 2 lata
  gwarancji
 • Szybka
  realizacja zamówień
Copyright © 2018 M-Profess. All rights reserved.Projekt i wykonanie: WEBSITEGROUP