Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 2500 zł 

Kategorie

Fotele biurowe

W tej kategorii nie ma produktów.

Fotele biurowe – kategoria mebli, które znajdą zastosowanie w pomieszczeniach biurowych oraz gabinetach i pokojach młodzieżowych. Należy zaopatrzyć się w odpowiednie meble biurowe, które sprawią, że atmosfera w domowym gabinecie czy też biurze jednoznacznie przeniesie nas do efektywnej pracy. Fotele do biura są jednym z takich elementów. Fotel biurowy przede wszystkim powinien zapewnić komfort pracy przy biurku. Ergonomiczne dopasowanie fotela/krzesła biurowego sprawi, że pracownik siedząc wygodnie będzie pracował wydajnie. Nie jest możliwe, aby pracownik odczuwając ból kręgosłupa, karku itp. wydajnie pracował. Zatem odpowiedni fotel biurowy powinien zapewnić dopasowanie wysokości siedziska do biurka, odpowiednie nachylenie oparcia, dobry kąt pomiędzy siedziskiem a oparciem, wygodne podtrzymanie karku oraz łokci. Wiele składowych decyduje o komforcie pracy, a co za tym idzie o wydajności pracownika. Pracownik, który zastanawia się nad swoją niewygodą, cierpi na dyskomfort lub ból będzie niewydajny. To samo dotyczy osób uczących się. Należy zapewnić im ergonomicznie dopasowany fotel, dzięki któremu komfort siedzenia przeniesie się na wydajność nauki. Szczególnie istotne będzie to dla uczniów oraz studentów pracujących przy projektach, rysunku czy komputerze.

Fotel dla pracownika, fotel dla ucznia

Bogactwo oferty foteli zaskakuje. Wyróżniamy fotele okręcane, fotele na kółkach lub nóżkach, fotele z regulacją siedziska, oparcia, fotele z regulacją podłokietników oraz innych funkcji. Równie ważny jak funkcje fotela jest również wygląd fotela. Do biura najczęściej wybiera się czarne fotele, szare fotele , fotele skórzane lub inne stonowane barwy i tkaniny. Do pokoi młodzieżowych można wybierać wśród foteli kolorowych, jaskrawych, pastelowych lub wzorzystych. Różnorodność kształtów i wzorów również może zadziwić. Klasyczne fotele biurowe są dość duże, masywne, bardzo wygodne. Nowoczesne fotele charakteryzują się mniejszą masą oraz bryłą, przy czym nie odbiegają komfortem siedzenia.

Niskie ceny foteli biurowych

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z ofertą naszych foteli biurowych, które zaskoczą niejednego pracownika i zadowolą niejednego ucznia. Dzięki hurtowej i stałej współpracy z producentami możemy zaoferować Państwu konkurencyjne ceny foteli biurowych.

 • Dostawa gratis
  od 2500 zł
 • 14 dni na
  zwrot produktu
 • 2 lata
  gwarancji
 • Szybka
  realizacja zamówień
Copyright © 2018 M-Profess. All rights reserved.Projekt i wykonanie: WEBSITEGROUP