Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 2500 zł 

Kategorie

Półki

Pokazuje 1 - 22 z 22 elementów
Pokazuje 1 - 22 z 22 elementów

Półki – to elementy meblowe , które wpasowują się w każde pomieszczenie. Półki możemy powiesić w sypialni, gdzie będą eksponować ulubione książki, w salonie, gdzie spełnią funkcję dekoracyjną, a wraz z umieszczonymi na niej pamiątkami i zdjęciami przeniosą nas w rodzinną atmosferę. Można je również zastosować w przedpokoju, pomieszczą tam kwiaty, klucze, czapki, rękawiczki itp. Element ten jest bardzo uniwersalny i w każdym pomieszczeniu niezwykle potrzebny.


Obecnie wybór półek jest szeroki. Materiałami użytymi do produkcji półek najczęściej jest drewno, wiórowa płyta PVC, metal. Wyróżniamy półki w stylistyce klasycznej, industrialne – metalowe, nowoczesne, skandynawskie itp. W zależności od aranżacji pomieszczenia należy dopasować odpowiednią półkę. Wzorów jest wiele. Można zdecydować się na tradycyjne półki – deski, lub półki szafki z otwieranymi drzwiami, z podziałami na segmenty, półki labirynt, półki łączone z kilku elementów, do pokoi dziecięcych polecamy półki domki, chmurki i inne kształty. Możliwe jest podświetlenie LEDEM, co sprawi, że półki i zawartość na nich będzie wyglądać pięknie i zyskamy dodatkowe światło w pomieszczeniu. 

Półki pokojowe

Warto zaznaczyć, ze półki to elementy meblowe, które doskonale wpasowują się w małe pomieszczenia, gdzie nie ma miejsca na ustawianie na podłodze szafek i regałów. Wiszące półki nie zajmują wiele miejsca, a sprawdzają się w przechowywaniu wielu rzeczy. W dużych pomieszczeniach należy zwrócić uwagę na to, by półki nie zostały przytłoczone wielkością przestrzeni, ponieważ ich zadaniem jest eksponowanie zawartości.  Należy wtedy wieszać półki segmentowe, składające się z kilku elementów, lub pojedyncze ale na strategicznej ścianie i najlepiej w ilości dwóch lub trzech. 

Idealny dodatek - półki na ścianę

Półka to dość tani meble, ale wnoszący do pomieszczenia wiele ciepła i charakteru. W sklepach online M – Profess półki są w bardzo dobrych, niskich cenach.  Takie konkurencyjne ceny są możliwe dzięki stałej, hurtowej współpracy z producentami. Obecnie wiele półek jest w cenach promocyjnych. 

 • Dostawa gratis
  od 2500 zł
 • 14 dni na
  zwrot produktu
 • 2 lata
  gwarancji
 • Szybka
  realizacja zamówień
Copyright © 2018 M-Profess. All rights reserved.Projekt i wykonanie: WEBSITEGROUP