Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 2500 zł 

Kategorie

Witryny

Pokazuje 1 - 39 z 39 elementów
Pokazuje 1 - 39 z 39 elementów

Witryny, są to meble, które niewątpliwie muszą znaleźć się w każdym salonie. Sprawiają one, że pomieszczenie staje się przytulne, ciepłe, wprowadzą one klienta w przytulną, rodzinną atmosferę.  Witryna służy do przechowywania wszystkich podręcznych rzeczy, które są potrzebne w salonie czy też jadalni. Na przykład są to zastawy stołowe, wazy, filiżanki itp. Dodatkowo witryna sprawdzi się do eksponowania pamiątek rodzinnych, zdjęć, wazonów itp. Piękne przeszklone, zdobione fronty pozwalają zajrzeć do środka i poczuć  tę domową atmosferę. Tak to wygląda w przypadku witryn klasycznych, które spełniają funkcję przechowywania, a także ozdobną, pięknie wkomponowując się w aranżacje salonu czy też jadalni. W przypadku witryn nowoczesnych funkcje są podobne, ale efekt stylizacji, który otrzymujemy jest nieco inny. Witryny nowoczesne wpisują się w odmienny do klasycznego kanon piękna. Często są to surowe, proste kształty, pozbawione zdobień, za to urozmaicone oświetleniem LED. 

Witryny do salonu

Wybór wybarwień jest bardzo duży, wyróżniamy wybarwienia typowe dla drewna np. dąb sonoma, wenge, orzech, san remo, sand san remo itp., ale także odcienie bieli, czerń, wybarwienia pastelowe, modne połyski i maty. Kolejnym elementem do wyboru są nóżki witryn. Witryny mogą posiadać klasyczne nóżki, zdobione, drewniane lub aluminiowe, z materiału PCV. Występują również witryny bez nóżek, które stoją niemalże bezpośrednio na swoim korpusie. Poza tym istnieją witryny, które należy podwiesić na ścianie. Sprawiają wtedy wrażenie lekkości, przestronności, świeżości pomieszczenia. Dodatkowo wybierać można również różnorodne uchwyty i elementy dekoracyjne.  Możliwy jest wybór witryn z całych kolekcji meblowych. Można wtedy dobrać w tej samej stylistyce inne elementy systemów, np. szafy, stoły, komody itp. Dobrym rozwiązaniem jest również wybór indywidualnej witryny, która stanowi kontrast dla reszty aranżacji pomieszczenia.

Piękne witryny pokojowe

Nasz sklep internetowy M – Profess oferuje witryny w bardzo niskich, przystępnych dla klienta cenach. Obecnie wiele z nich znajduje się na korzystnych promocjach. Tak niskie ceny są możliwe dzięki wieloletniej, hurtowej współpracy z producentami mebli.

 • Dostawa gratis
  od 2500 zł
 • 14 dni na
  zwrot produktu
 • 2 lata
  gwarancji
 • Szybka
  realizacja zamówień
Copyright © 2018 M-Profess. All rights reserved.Projekt i wykonanie: WEBSITEGROUP