Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 2500 zł 

Kategorie

Stoliki i ławy pokojowe

Pokazuje 1 - 26 z 26 elementów
Pokazuje 1 - 26 z 26 elementów

Ławy pokojowe to nieodłączna część salonu. Wraz z zestawem wypoczynkowym stanowi centrum pomieszczenia. Ława lub stolik kawowy stawiany jest najczęściej naprzeciwko sofy, by swobodnie i bez zbędnych ruchów można było dosięgnąć przekąsek, napoju itp. 

Nowoczesna ława pokojowa

Ze względu na styl aranżacji pomieszczenia możliwe są do wyboru ławy nowoczesne (futurystyczne, industrialne), a także klasyczne. Wybór wzorów, kształtów, stylów, kolorów jest bardzo duży. Klienci, którzy postawili na prostotę salonu mogą zdecydować się na oryginalną, o ciekawym designie ławę. Sprawi to, że wnętrze ubogaci się o dopełnienie elementem kontrastowym – wyróżniającą się ławą. Dla osób zdecydowanych na klasyczny wygląd salonu polecamy ławy drewniane, stylowe, ponadczasowe.  Każdy klient znajdzie coś do swojego salonu. Bez względu na aranżację, ława powinna być funkcjonalna. Stanowi ona miejsce na gorący napój, przekąskę, ale także książkę, czasopisma itp. Zatem stolik kawowy powinien być dopasowany do naszych potrzeb. Posiadamy szeroki wybór stolików o różnych kształtach, np.: okrągłe, kwadratowe, prostokątne lub o innych kształtach. Praktyczne są też stoliki z półką, tzw. stoliki piętrowe. Na niższym poziomie można trzymać podręczne czasopisma i książki, pilot od telewizora itp. Wyróżniamy także ławy, które składają się z dwóch niezależnych stolików, jeden jest wyższy, a drugi niższy. Ten niższy umieszczamy pod wyższym, a gdy zajdzie potrzeba można je rozsunąć. Taką funkcję zwiększania powierzchni użytkowej posiadają również ławy z rozsuwanym blatem. Posiadamy w swoim asortymencie takie propozycje i są one doskonałym rozwiązaniem, podczas gdy przyjmujemy większą ilość gości i zdecydowaliśmy się przyjąć ich w naszej strefie komfortu – na meblach wypoczynkowych.  W takich sytuacjach istotne są też funkcje ławy, które pozwalają na podwyższenie jej o kilkanaście cm. Ława taka spełnia wtedy zadanie stołu. 

Ławy pokojowe

Kategoria ław pokojowych wciąż się powiększa, a ceny naszych produktów zaskakują swoją przystępnością. Obecnie posiadamy promocje na szereg produktów w tej kategorii. Tani produkt, u nas oznacza dobą cenę i wysoką jakość. Osiągamy to dzięki hurtowej współpracy z producentami. 

 • Dostawa gratis
  od 2500 zł
 • 14 dni na
  zwrot produktu
 • 2 lata
  gwarancji
 • Szybka
  realizacja zamówień
Copyright © 2018 M-Profess. All rights reserved.Projekt i wykonanie: WEBSITEGROUP